+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Kıbrıs Laptop Bayi

Kıbrıs Laptop Bayi

Kıbrıs Laptop Bayi

Kıbrıs sektörünün öncü firmalarından biri olan Sarpcom Computer, Kıbrıs Laptop Bayi olarak teknik  servis anlayışı ile tüm ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.  Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi 2 yıl garanti içer

Sarpcom Computer teknik servis desteği ile alacağınız tüm laptop ürünleriniz 2 yıl garanti içinde olacak ve tüm sorunlarınıza teknik servisimiz cevap verebilecektir.

Teknik servis elemanlarımızın kullanmış olduğu profesyonel ekipmanlar (Digital mikroskop, bölgesel ısı kontrol cihazı vb) ile yapılan arıza tespitlerinde, sorunlu parça hem daha hızlı hemde ihtimallere kapalı şekilde bulunup gerekli müdahale yapılır.

Sarpcom; Kıbrıs Laptop satışlarında özellikle Lenovo ve Asus cihazları tercih ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Bu markalardaki deneyimlerimiz ve imkanlarımız ile siz müşterilerimize en hızlı servisi garanti ediyoruz.

Sarpcom Kıbrıs Laptop Bayii Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamızda aradığınız tüm teknoloji ürünlerini bulabilirsiniz.

Sarpcom Bilgisayar olarak 2002 yılından beridir 18 yılın vermiş olduğu tecrübe ile;

Önceleri Hp, IBM ve Toshiba laptop markaları ile başlayıp sonralarında Asus markası ile devam ettik. Türkiye Ülker gurubunun teknoloji bölümünün üretmiş olduğu Exper markasının Kıbrıs Bayiliğini alarak yıllarca adamızda Exper markasının yetkili bayisi olmuştur. Bu dönemler içerisinde şık görünümü ile de Türkiye piyasasında patlama yapan Crea markasının da yeklili bayiliğini alan firmamız, laptop satış ve teknik servis anlamında kendini geliştirmeyi başarmıştır.  IBM firmasının laptop bölümünü 7 çinli mühendisin kurmuş olduğu Lenovo markasını da ülkemize ilk getiren firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Asus ve Lenovo markasının bugünlerini gören firmamız,

Teknik servis ve satış elemanlarını bu markalar üzerinde geliştirmeyi hedeflemiş ve sonraları ise bu markaların servisini de vermeye başlamıştır.

Firmamızın en gelişmiş konularından biri olan destek hizmetleri yeri gelip yurtdışında yaşayıp bizden laptop alan müşterilerimize uzak destek sağlayacak noktalara kadar ilerlemiştir.

Alacağınız ürünün alırkenki fiyatından daha önemli kriter olan teknik servis desteğini de unutmamak gerekir.

Detaylı bilgi için; Web sitemiz, Facebook sayfamız ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz size yardımcı olmaktan ötürü mutluluk duyacaktır.

0 Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.