+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Kıbrıs Laptop

Kıbrıs Laptop

Sarpcom; sektörde uzun yıllardır bulunmanın getirisi olan; güven bilgi ve birikim ile Kıbrıs Laptop hizmetlerinde de diğer firmalardan bir adım öndedir.

Özellikler ;

Asus Laptop ve Lenovo Laptop modellerinde geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte KKTC genelinde ve Türkiye’de eşdeğer garanti koşulları sağlamaktadır. Tüm laptop ürünlerinde 2 yıl garanti sağlamaktadır.

Mağazamızda yetkili servis ve satış ekibimiz ile mağazamıza gelen müşterilerimize vermiş olduğumuz destek yanında

Sizde uygun fiyata en iyi laptopu KKTC sınırları içerisinde almak istiyorsanız mağazamızı ziyaret etmelisiniz.

Laptop seçimi yaparken size destek olacak eğitimli satış elemanlarımız kullanım amacınıza göre önereceği laptop ile sorunsuz kullanım yanısıra uzun süreli size uygun cihaz seçiminizi sağlayacaktır.

Güncel Kıbrıs laptop özellikleri arasında ;

Giriş seviyesi için Intel i3 işlemci 4Gb ram 500Gb disk önerilmekle birlikte oyuncu müşterilerimize de Intel i5 İşemci 4Gb ram 240Gb SSD önermekteyiz. Yine tabi li 1380 x 768 çözünürlüklü 15.6 inc ekran ile tüm ihtiyaçlarınız sağlanacaktır.

Oyuncu seviyesinde ise, Intel i5 işlemcinin yanısıra 8Gb ram 240Gb SSD 2Gb en az MX110 ekran kartı tercih edilmektedir. Performanslı bir oyun deneyimi için ise Intel i7 işlemci 12Gb ram 512Gb SSD 2 gb Mx310 ekran kartı ile sorunsuzca oyun zevkinizi giderebilirsiniz

Apple tutkunları için sizlere önerebileceğimiz macbook air ve macbook pro laptop bilgisayarlarımız ile Apple keyfinin sonuna kadar tadına varacaksınız. Apple ürünlerinde ise apple konusunda deneyimli teknik servisimiz eşliğinde seçeceğiniz ürün üzerine kurulacak olan tüm yazılımlar teknik servis ekibimiz tarafından sorunsuz olarak çalıştırılıp sizlere teslim edilecektir.

Laptop modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için;

 

Facebook sayfamız : http://www.facebook.com/sarpcomcomputer

İletişim Formumuz : http://www.sarpcom.com/iletisim

Telefon Numaramız: 0392 228 96 88

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.