+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Hizmetimiz

Apple ürünleri üzerinde uzamanlaşmış teknik servis ekibimiz siz müşterilerimizin tüm apple ürünlerinde, Macbook, iMac, iPad, iPhone ve aksesuarlarında sizlere destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Tüm yazılım sorunlarınızda ve donanım sorunlarınızda veya destek istediğinizde teknik ekibimiz yanınızda.

Eski apple ürünlerinizin yazılım güncellemeleri, iPad ürünlerinizin unutulan apple kimlikleri artık sizler için sorun olmaktan çıkacaktır.

Unutulan Apple Kimlik Sorunu

Teknik Servis Çözümü

iPad ürünelerinizde unutlan Apple kimlikleri cihazınız üzerinden kaldırılabilmekte ve yeni bir iPad olarak kurulumu yapıp sizlere çalışır şekilde ve yeni Apple kimliği/şifresi ile teslim edilmekte. Bu işlem yapılırken Cihazınızın içerisindeki tüm bilgi isteğimiz dışında silinmekte olup bu konuda gerekli önlemlerinizi almanız gerekmektedir.

Cihazınız üzerinde yapılacak olan işlem riskli bir işlem olup olası anakart arızalarında değişik gerekebilecektir.

Apple Teknik Hizmetimiz

Apple ürününüzün özellikle macbook, iMac donanım arızalarında sizlere yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.

Sıvı teması, anakart arızası, donanım güncelleme gibi sorunlarınızın çözümü sizler için problem olmaktan çıkacaktır.

2002 yılından başlayan serüvenimizde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve apple ürünlerinde kullanmakta olduğumuz ekipmanlar ile teknik servis ekibimiz profesyonel sonuçlar çıkartmaktadır.

Apple Teknik Servis Sıvı Temas Hizmeti

Teknik servisimize getireceğiniz sıvı temaslı tüm ürüneler ilk başta ilaçla temizlenip olası oksitlenmeler ve bu oksitlerin anakarta zarar vermesi engellenecek ve sonrasında ise zarar gören parçalar mikroskop altında teknik servis elemanlarımızca belirlenip değişecektir. Apple Teknik servisimize sıvı temas ile gelen ürünlerin erken gelmeleri durumunda sorunsuz olarak tamir edilip sizlere teslim edilecektir. Diğer hiçbir Apple Teknik Servis de olduğu gibi sıvı temaslı bir ürünün tamir garantisi ve sonrasında herhangi bir garantisi verilemeyecektir.

Garantili Apple Ürünü

Garanti altındaki apple ürünlerinize de destek vermek için bağlantılarımızı kullanarak siz müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Apple garantisi ile ürünlerinizin gerekli değişim veya tamiri yapılıp sizlere teslim edilecek ve teknik ekibimizle gerekli testler yapılacaktır.

 

Servis Prosedürümüz

Şirketimize teknik servis için getireceğiniz tüm ürünler kontrol edilip kayıt işlemleri yapıldıktan sonra teknik servis departmanına aktarılmaktadır. Teknik servis departmanımız ürün tamir/servis ini yaparken sistemlerinden hangi aşamada olduğunu veya  ne amaçlı beklemede olduğunu sisteme kaydını yapar. Bilgi almak istediğinizde şirketimizi aramanız veya şirketimizin arıza takip sitesine bakmanız yeterli olacaktır.

0 Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.