+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Bilgisayar Teknik Servis

Marka Bağımsız Teknik Servis

Kıbrıs Teknik servis hizmetlerimiz, kişisel bilgisayar tamiri ile kalmamakla kurumsal orta ve büyük ölçekli firmaların altyapılarını da yapmakta. Ağ altyapısı, Internet altyapısı sunucu ve yedekleme üniteleri kurulumunda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz tüm altyapı işlerinizde telefon dairesi kısmı CAT ve fiber kablolama işlerinde eğitimli ekibimiz sizlere destek olmaktadır. Transmisyon tarafı takip hizmeti veren firmamız 7/24 data iletişimizi takip edebilmektedir.

Teknik servisimiz donanımın yanısıra yazılım konusunda da eğitimli olup, akınsoft yazılım Lefkoşa Bayisidir.  Yazılım ve donanımı birleştiren firmamız kurumsal tarafta çalıştığı kurumlara tüm destek hizmetini vermekte olur tek firmada IT çözümlerini almalarını sağlamaktadır.

Teknik Servis Profesyonel Ekip

Profesyonel ekip, Profesyonel ekipman ile teknik servis hizmet ve desteği vermekten gurur duymaktayız. Gerek ekibimiz olsun gerekse kullandığımız ekipman alanında sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Özellikle Apple, Asus, Lenovo, Hp marka laptop ve Apple, Samsung marka telefonlarda vermiş olduğumuz teknik destek hizmetinde başarı oranımız %90 dır.

Bilgisayar Teknik Servis ekibimiz Profesyonel digital mikroskop altında yapmış olduğumuz tamirlerde hata oranını çok aşağılara düşürüyoruz. Tamir sonrası farklı bir teknik ekip elemanımız kontrol ve test işlemini yaptıktan sonra ürünü siz müşterilerimize teslim ediyoruz.

Ayrıca ekiplerimiz ürünlerinizi evinizden alıp evinize teslim hizmetini ücretsiz olarak verecektir. Sabah 9:00 ile 19:00 arasında yaşacağınız sorunlarda telefon ile destek veren firmamız 24:00 a kadar ise e-mail ve sitemiz üzerinde canlı destek ile destek vermektedir.

Bilgisayar Teknik Servis Garantisi,

Arızaya getirmiş olduğunuz ürünü kontrol edip arızadan aldıktan sonra, ürününüzün garantisi başlamakta olup ve yapmış olduğumuz arıza ile kaynaklı tekrarlanan herhangi bir sorunda tüm teknik servis ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Arızaya vermiş olduğunuz ürün takibinizi gerek web sitemizden gerekse telefon ile yapabileceğiniz yazılım desteğimiz ile ürününüze adım adım ne yapıldığını kontrol edebilecek ürününüz işlemi sonuçlandırıldığında ise SMS ile bilgi alabileceksiniz.

Firmamız Bilgisayar teknik servis hizmetlerinde lider olma yolunda ilerlemekte olup bunun için gerekli tüm eğitim ekipman ve destek hizmetini almayı kendine görev bilmektedir.

0 Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.