+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Kıbrıs Teknoloji Mağazası

Kıbrıs Teknoloji Mağazası

Kıbrıs sektörünün öncü firmalarından biri olan Kıbrıs Teknoloji Mağazası Sarpcom Computer, yetkili teknik servis anlayışı ile tüm ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamızda aradığınız tüm teknoloji ürünlerini bulabilirsiniz.

Sarpcom, Kıbrıs Laptop satışlarında özellikle Lenovo Asus ve HP cihazları tercih ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır. Diğer taraftan ise Kıbrıs Bilgisayar kasalarında da Lenovo ve Hp markalarını tercih ederek marka kalite ve garantisini sunmakta.

Kıbrıs Bilgisayar Mağazası olan Sarpcom Computer son kullanıcı yanısıra kurumsal firmaların ihtiyaçlarını da karşılamakta kurumların sarf malzemelerinden tutun da sunucularına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamakta.

Ürün Kategorilerimiz içerisinde ;

Data ve çevirici her tür adaptör ve kablo, Sarf malzemesi olarak HP,Canon,Lexmark,Oki,Epson toner, kartuş ve şerit. Bilgisayar parçaları olarak Anakart, İşlemci (CPU), Bellek (RAM), Disk (HDD), Güç Kaynağı (PSU), Kasa. Aksesuar olarak ise Kulaklık, Bluetooth hoparlör.

Detaylı bilgi için; web sitemiz, Facebook sayfamız ya da telefon aracılığıyla Kıbrıs Teknoloji Mağazası iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz size yardımcı olmaktan ötürü mutluluk duyacaktır.

12 Kasım 2013