+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Kıbrıs Teknik Servis

Kıbrıs Teknik Servis

Kıbrıs Teknik Servis

Kıbrıs bilgisayar sektöründe, firmamızın profesyonel Kıbrıs teknik servis ekibi gün boyu dışarıda ve hizmetinizde. Destek hizmetinden bakım sözleşmeli firmalarımızın dışında da diğer firmalar da yararlanabilmekte.

Yerinde Kıbrıs servis destek hizmetlerimiz ;

  • Lan/Wan Network Hizmetleri
  • Pc Arıza Hizmetleri
  • Yazıcı Arıza Hizmetleri
  • Yazılım Destek Hizmetleri
  • Server Destek Hizmetleri
  • Internet Destek Hizmetleri

 

Yardım Masası

Profesyonel teknik servis ekibimiz ile yardım masası siz müşterilerimize uzaktan destek vermektedir.

Ekimizden destek alabilmek için bakım sözleşmeli müşterimiz olabilir veya yalnızca destek talebinde de

bulunabilirsiniz.

Bakım Sözleşmesi

1.1 Bu sözleşme, ekteki SÖZLEŞME KAPSAMINDAKİ ÜRÜNLER FORMUNDA marka ve modelleri belirtilen ürünler   için; teknik servis normal kullanımından doğan arızaların giderilmesi,  Bakım Şartlarında belirtilen periyodik bakım hizmeti verilmesi ve Yazılım-Donanım Arızalarında belirtilen maddelere bağlı kalarak her türlü işçilik ve servis hizmetlerini kapsar.

1.2 Yukarıda bahsi geçen ve servis anlaşmasına konu olan ürünlere SARPCOM’un Kıbrıs teknik servis inin bilgisi ve selayeti dışındaki müdahalelerde, SARPCOM hiçbir mesuliyet kabul etmez.

1.3 Düşürme, kırma, yangın, su basması gibi olağan dışı koşullardan kaynaklanacak özel servis müdahaleler ayrı bir ücrete tabidir. Bu tip müdahalelerde SARPCOM teknik servis normal bakım ücretinin %50’sini alacaktır.

Yerinde Kıbrıs Teknik Servis Bakım Şartları

Olası arızalar dışında da  Yılda 2 kez bakım yapılır. Her bir cihazınız için sözleşme süreleri ve bakım zamanları, takip edilir. Bakım zamanları için önceden haberdar edilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde sizin müsait olduğunuz gün ve saatlerde hizmet verilir.

Bakım İçerikleri :

  • RJ-45 Soket Değişimi
  • Detaylı dış temizlik ,
  • Diagnostik testler (Yazılımlar Dahil) ,
  • Arızalar (mümkünse) yerinde giderilir

 

Problem Teşhisi ve Teknik Müdahale

Kıbrıs Teknik Servis Prosedürü

1. Önce teknik servis tarafından problem teşhis edilecektir. Bunun için SARPCOM telefonda FİRMA’ya bazı sorular soracak ve gerekirse bilgisayarına bazı komutları yazmasını ve çalıştırmasını isteyecektir.

2. SARPCOM teknik servis gerekirse FİRMA’nın bilgisayarına uzak bağlantı ile bağlanıp gerekli düzenlemeleri yapacaktır.

3. SARPCOM teknik servis problemi bu şekilde çözemeyeceğine karar verirse, FİRMA’nın istasyonuna/ofisine gidip soruna müdahale eder.

Her şey SARPCOM’un elemanlarının uzmanlığı altında sürdürüleceğinden; FİRMA’nın SARPCOM’ a işin yapılması ile ilgili herhangi bir talimatı söz konusu değildir, aksine sorunların çözümü için FİRMA yetkilileri SARPCOM’un önerilerini, talimatlarını ve göstereceği yol ve yöntemleri uygulamak durumundadır.

14 Aralık 2014