+90 (392) 228 96 88 | Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi No:8 A/B Lefkoşa / K.K.T.C.

Kıbrıs Online Hizmetler

Kıbrıs Online Hizmetlerimiz ,

Kıbrıs Online Hizmetler sunan Firmamız covid sebepli bu sokağa çıkma yasağı ortamında

siz halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için hem

sistemine canlı destek hattını eklemiş, hemde online

ödeme almaya başlamıştır.

Size destek olacak satış ve teknik servis ekibimiz sitemizin

sağ alt köşesinde sizi beklemektedir.

Covid Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası,

Firmamız sokağa çıkma yasağı sonrasında da

Kıbrıs online hizmetler devam etme kararı almanın

yanında evlere hizmet servisi de başlatacaktır.

Ürün teslimatları ve arızalı ürün adrese teslim

hizmetine başlayacak olan firmamız. Sizlere daha iyi

hizmet verebilmek için teknik servis hizmetlerini de

genişletecektir.

Kıbrıs Online Hizmetler Uzak Destek Hizmetimiz,

Firmamız teknik servis destek hizmetlerine online destek hizmeti ekleyip bilgisayarınızdaki arızaları uzaktan bağlanarak çözmekte ve size destek olmakta. Covid sonrasında da online destek vermeye devam edecektir. Online destek hizmetlerimiz içerisinde, lisans sorunları, yazılımsal sorunlar, yeni yazılım kurulumları, network ağ içerisinde doğan sorunların çözümünde siz müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Yeni donanım eklemelerinde de donanım takıldıktan sonraki tüm süreci online olarak yapabilmekteyiz.

Kıbrıs Online Hizmetler Firmalarımızın sunucu hizmetlerinde destek hizmetlerinde ise sunucu sorunlarını online olarak gidermekte olup tüm güncelleme, güvenlik açıkları ve yedekleme işlerini yapabilmekteyiz.

Profesyonel yedekleme yazılımız ile firmanızın yedekleme sorununu ortadan kaldırıp, yedek dosyasının bir kısmını da cloud teknolojisi kullanarak datacenter deki sunucularımıza aktarmaktayız.

Online destek hizmeti almak için;

İletişim kısmından, iletişimdeki whatsapp destek hattından veya site canlı destek üzerinden iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Teknik servis arkadaşlarımız sizlere ulaşıp bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp destek verecektir. Online destek hizmetinde mesafenin önemi olmayacaktır. İster yurt içi ister yurt dışı olsun müşterilerimizin internet bağlantıları olması şartı ile tüm sorunlarını uzaktan giderebilmekteyiz.

Kıbrıs Online hizmetler adı altında sunduğumuz bir diğer hizmet ise kurumlara yönelik tüm sistemin online kalabilmesini sağlamak ve bunun 7/24 takibini yapabilmektir. Bu sistem ile yürüttüğümüz projede firmanızın veya firmalarınızın tüm internet, kamera, bilgisayar, yazıcı gibi teknolojik ürünlerinizin çalışır olduğunu kontrol edebilmekteyiz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.